Indyjskie disko z Bollywoodzkich filmów i bhangry z Pendżabu oraz Londynu – tak z grubsza wygląda program imprezy, którą poprowadzi w sobotę 28 września DJ Max Cegielski. Total Masala Party, bo taki tytuł nosi orientalna potańcówka połączona z oglądaniem slajdów i teledysków, odbędzie się w Klubie Punkt (ul. Koszykowa 55) w Warszawie.

Max Cegielski zaprosił do udziału w imprezie kilku przyjaciół. DJ Kostullah (Teheran Beat) zaprezentuje dyskotekową muzykę z Iranu, przyniesie też ze sobą faję wodną i zdjęcia rewolucyjnych murali z Teheranu. Que Sabroso czyli Tomek Szczeciński (dawniej Paprykarz z Radiostacji) zagra taneczne arabskie rytmy z północnej Afryki i Bliskiego Wschodu. No Future Soundsystem objawi dubowo-drum’n bassowe oblicze Kapeli ze Wsi Warszawa. Do mixowanych na żywo podkładów zaśpiewają dwie wokalistki, będą też bębny i skrzypce.

Główny mikser DJ Max zapowiada także pokaz slajdów z Azji, teledysków z Indii oraz kultowych i kiczowatych filmów z Bollywood – indyjskiej fabryki snów.

wodnica