2004 – dokładnie w tylu kopiach zostanie wydrukowany plakat promujący ekranizację komiksu Hellboy. 2004 to także data premiery filmu Gillermo del Toro z Ronem Perlmanem w roli tytułowej. Autorem plakatu jest naturalnie twórca demona z kamienną ręką – Mike Mignola.

Niestety, znikoma liczba nie jest jedyną przeszkodą w zdobyciu kolekcjonerskiego plakatu – trafi on do rąk wyłącznie tych osób, które stawią się 1 sierpnia na konwencie komiksowym w San Diego. Szczęśliwi posiadacze podobizny pogromcy złych mocy mogą się także wybrać na spotkanie z Mignolą, del Toro i Perlmanem, które odbędzie się pod hasłem – Hellboy: z komiksu na duży ekran.

Cóż, zwykli śmiertelnicy muszą się zadowolić teaserem plakatu opublikowanym właśnie na stronie internetowej Hellboya i poczekać, aż ruszy pełną parą strona ekranizacji. Producenci filmu zapowiadają, że będzie można na niej znaleźć nie tylko wszelakie informacje dotyczące filmu oraz fotosy, lecz również trailery, wywiady w wersji audio oraz gry.

Zdjęcia do filmu mają się rozpocząć na początku przyszłego roku, a w 2004 powinien on trafić do kin. Współproducentem obrazu jest Mike Mignola.

wodnica